Vojtěch Buchta

Informace pro kněze, jáhny a imobilní návštěvníky:

Kněžím a imobilním hostům je vyhrazeno parkoviště před firmou Staspo. Do navigace si zadejte adresu Těšínská 254, Ostrava. Od kostela je to cca 3 minuty. Kněží a jáhni se budou převlékat na faře v prvním patře. Bude užit mešní formulář votivní mše svaté O EUCHARISTII. Ke koncelebraci si, prosím, přivezte albu bílé barvy. Liturgický průvod se bude řadit u fary, v 15:50 zde proběhne žehnání ornátu a požehnání od rodičů.

Prosba k návštěvníkům z Ostravy a okolí:

Použijte pokud možno MHD. Zastávka autobusu v bezprostřední blízkosti kostela se jmenuje U Švasty. Nebo doporučujeme zaparkovat auto na terminálu Hranečník a odtud se buď vydat pěšky (cca 15 – 20 min) nebo použít linky 101, 107, 22, 28, 29, 30 a jet na zastávku U Švasty. Pokud jste znalí okolí, můžete zaparkovat například u Penny. Parkoviště u Mayaku a v uličkách kolem kostela nechte, prosím, k dispozici těm, kteří si nepřečtou tyto instrukce.

Informace pro návštěvníky z jiných měst:

Přijeďte, prosíme, V DOSTATEČNÉM ČASOVÉM PŘEDSTIHU, auto zaparkujte na terminálu HRANEČNÍK a pak použijte jednu z linek 101, 107, 22, 28, 29, 30 a svezte se na zastávku U Švasty, která je přímo před kostelem. Nebo můžete dojít z Hranečníku pěšky, procházka zabere 15 – 20 min.

(V ostravských autobusech a trolejbusech si dopředu nemusíte kupovat jízdenku. Při vstupu do vozu stačí přiložit bezkontaktní platební kartu u žlutých terminálů. Zastávka U Švasty je hned první. Během jízdy opět přiložte kartu k terminálu, systém Vám odečte méně peněz za kratší dobu jízdy.)

Informace pro ty, kteří hledají nocleh

Pokud se chystáte na svěcení a chcete v Ostravě přespat, napište mi na v.buchta@gmail.com nebo zavolejte na 731 755 446.

Tip na dárek

Bezkonkurenčně největším darem pro mě bude Vaše přítomnost, když budu moci svou primici prožít s Vámi. Pokud mi budete chtít dát nějaký dar, určitě NEOCENÍM alkohol, spíše ocením přímo finanční příspěvek na pokrytí nákladů spojených s primicí nebo knihu:-)